Pensjonat Retro

Cena:
Adres: ul. Nowogrodzka 157, 18-400 Łomża
Region: Podlasie
Telefon: 86 216 23 59; 600 700 307
E-mail: retro.lomza@gmail.com
www: www.retro.lomza.pl

Ilość miejsc noclegowych: 24

Rodzaj obiektu:

Gastronomia, Hotele

Dla gości:

parking, plac zabaw

Udogodnienia:

telewizor, łazienka


   Opis obiektu:

Pensjonat oferuje 24 nowocześnie zaaranżowanych pokoi. Dla pełnego komfortu każdy z nich wyposażony jest także w bezpłatny internet WiFi. Niektóre z nich są klimatyzowane. Do dyspozycji Gości posiadamy pokoje 1 osobowe, 2 osobowe oraz jeden pokój 3 osobowy . Na specjalne życzenie możemy zapewnić także dostawkę dla dziecka. W hotelowej restauracji nasi Goście zjedzą pyszne śniadanie w formie bufetu szwedzkiego, a także skorzystają z bogatego wyboru prasy codziennej.

Restauracja Retro powstała po to, abyśmy mogli podzielić się naszą pasją. Chcieliśmy połączyć duszę stuletniego budynku ze świeżością smaków i bogactwem aromatów nowoczesnej kuchni. W rezultacie udało nam się stworzyć miejsce przesiąknięte klimatem tradycji przeplatającej się z historią i niepowtarzalną atmosferą, tak aby nasz każdy Gość poczuł się wyjątkowo. Tutaj z powodzeniem zorganizują Państwo spotkanie biznesowe, rodzinny obiad czy niezobowiązujący wieczór z przyjaciółmi.

Dla naszych najmłodszych Gości przygotowaliśmy obszerny kącik zabaw, a w sezonie letnim także plac zabaw na ogrodzonej posesji.