Aroma Stone***

Cena: od 145 PLN
Adres: ul. Szosa Kępińska 81, 56-500 Syców
Region: Dolny Śląsk
Telefon: 62 59 40 505, 536 522 222
E-mail: hotel@aromastone.pl
www: www.aromastone.pl

Rodzaj obiektu:

Gastronomia, Hotele


   Opis obiektu:

Hotel Aroma Stone, to wyjatkowe miejsce w którym nie tylko zrelaksujesz się w luksusowym otoczeniu, ale także zorganizujesz eleganckie spotkanie biznesowe lub konferencję. Aroma Stone to także doskonałe miejsce na uroczystą kolację i event okolicznościowy. Z nami każda okazja nabiera blasku, a nawet najdrobniejsze szczegóły wystroju i obsługi doprowadzone są do perfekcji, w trosce o Państwa komfort i wygodę. Nasz hotel to najlepsze miejsce na wesele, brunch firmowy, wernisaż, czy spotkanie po latach.

Restauracja hotelowa to kwintesencja dobrego smaku i wyrafinowanej kuchni, która nie tylko doskonale smakuje, ale i cieszy oko. Tutaj zjesz dobrze i nietuzinkowo, a każda potrawa okaże się prawdziwym rarytasem.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby stworzyć unikalne miejsce, o najwyższych możliwych standardach. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy nowoczesną i doskonale wyposażoną strefę SPA, oferującą odmładzające i relaksujące zabiegi regeneracyjne. Tylko u nas odpoczniesz zdrowo i efektywnie. Zrelaksuj się korzystając z szerokiej oferty ekskluzywnych masaży: gorącymi kamieniami, muszlami, lomi lomi, a także z masażu truskawkowego i czekoladowego. Tylko u nas pod okiem osobistego instruktora skorzystasz z dopasowanego do Twoich potrzeb i oczekiwań treningu. Mamy dla Ciebie również wiele skutecznych zabiegów oczyszczających, nawilżających i rozświetlających, które poprawią Twój wygląd i samopoczucie.