Pałac Prawdzic

Cena: od 190 PLN/noc
Adres: ul. Zawadzkiego 2, 42-693 Krupski Młyn
Region: Górny Śląsk
Telefon: +48 32 285 70 99
E-mail: recepcja@prawdzicpalac.pl
www: www.prawdzicpalac.pl

Rodzaj obiektu:

Apartamenty, Gastronomia, Pałace Dwory, Pokoje gościnne


   Opis obiektu:

Malownicze położenie pałacu w zielonym sercu Śląska jest szczególnie cenione przez Gości, szukających odpoczynku z dala od miejskiego gwaru. Hotel leży w centrum miejscowości Krupski Młyn, w naturalnym otoczeniu zielonych Lasów Lublinieckich. Dużym ułatwieniem dla turystów jest łatwy dojazd z największych śląskich aglomeracji i położonego zaledwie o 48 kilometrów lotniska Katowice-Pyrzowice.

Zabytkowy Pałac Prawdzica został odrestaurowany z myślą o stworzeniu idealnego, luksusowego miejsca do wypoczynku. Oferta noclegowa hotelu to 30 eleganckich, w pełni wyposażonych pomieszczeń i apartamentów. Do dyspozycji naszych Gości jest hotelowa restauracja ze smacznymi posiłkami, dostosowanymi zarówno do specjalnych okazji, jak i zdrowego, aktywnego pobytu wypoczynkowego.

Specjalnością Hotelu jest profesjonalna obsługa konferencji, imprez okolicznościowych i przyjęć weselnych. Staropolski wystrój doskonale uwydatnia balową atmosferę wnętrz. Cecha niezbędna, gdy planujemy zorganizować piękne wesele w pałacu. Dzięki współpracy ze specjalistami od florystyki, fotografii artystycznej i cukiernictwa, hotel może zapewnić kompleksową organizację przyjęcia weselnego. Niezmiennie dużym powodzeniem cieszy się także huczny Sylwester w pałacu.