Kacprówka

Cena: od 250 PLN
Adres: ul. Lubań 33B, 34-450 Grywałd
Region: Małopolska, Pieniny
Telefon: 606 325 802
E-mail: kacprowka@gmail.com
www: kacprowka.wordpress.com

Ilość miejsc noclegowych: 16

Rodzaj obiektu:

Domki letniskowe, Domy Wille, Mieszkania Wakacyjne

Dla gości:

grill, miejsce na ognisko, parking, plac zabaw

Udogodnienia:

aneks kuchenny, balkon, czajnik bezprzewodowy, Internet WiFi, lodówka, naczynia kuchenne, ogrzewanie, ręczniki, suszarka do włosów, taras, telewizor, łazienka


   Opis obiektu:

Kacprówka to idealne miejsce dla amatorów wypoczynku aktywnego i biernego. Znajduje się w urokliwej i malowniczej wsi Grywałd położonej u podnóża Gorców. To doskonała baza wypadowa dla wędrówek pieszych, rowerowych lub zmotoryzowanych. Graniczy z zielonym szlakiem na górę Lubań.

 

Domki usytuowane są z dala od głównej drogi, co gwarantuje prywatność i spokój. Otoczone łąkami i bliskością lasu dają możliwość zrelaksowania się i odpoczynku. Z Kacprówki roztacza się  przepiękny widok na Trzy Korony, Sokolicę (szczyty Pienin) oraz Tatry i pobliskie zbocza. Huśtając się na krzesłach brazylijskich można obserwować  pasące się w okolicy barany i owce.

 

Naszym atutem są przestronne 90 m2 domki z dwiema łazienkami i dużymi, zadaszonymi  tarasami każdy.  W chłodniejsze dni, delektując się ciepłem kominka, proponujemy  gry planszowe lub czytanie książek albo biesiadowanie przy ognisku w sąsiadującej z domkami grillowni.

 

Nasze domki położone są w odległości 600 m od Centrum Grywałdu gdzie można dokonać zakupów, bądź nabyć codzienną prasę.

 

ZAPRASZAMY