Willa ŚWIT w Beskidach

Cena: 30 - 50 zł
Adres: ul. Żeromskiego 28, 34-220 Maków Podhalański
Region: Beskidy
Telefon: 33 877 15 25; 601 41 84 23
E-mail: willa@noclegibeskidy.pl
www: www.noclegibeskidy.pl

Ilość miejsc noclegowych: 11

Rodzaj obiektu:

Domy Wille, Pensjonaty, Pokoje gościnne

Dla gości:

grill, parking, plac zabaw

Udogodnienia:

telewizor, łazienka


   Opis obiektu:

Willa Świt to stylowa, atrakcyjna i mająca już własną historię Willa drewniana, wybudowana w I połowie XX wieku.

Położona jest w górach Beskidu Makowskiego, w zacisznej i atrakcyjnej turystycznie części Makowa Podhalańskiego. Wokół góry, las, łąki i pola zielone, rzeka Skawa a także trasy rowerowe i szlaki turystyki górskiej.

Lokalizacja Willi 'Świt' sprawia, że jest ona atrakcyjnym miejscem zarówno dla wczasowiczów lubiących wypoczynek czynny jak i bierny. Dla tych pierwszych polecamy profesjonalnie przygotowane trasy turystyki górskiej wyznaczonymi szlakami turystycznymi /zielony, żółty, niebieski/ oraz gorskimi trasami rowerowymi. Ci drudzy, ceniący ciszę i spokój, mogą wypoczywać w ogrodzie, nad rzeką albo spacerować lub jeździć rowerem po uznanych i atrakcyjnych terenach otaczających Willę 'Świt'.

Wynajmujący pokoje w Willi 'Świt' mogą dowolnie korzystać z atrakcyjnego ogrodu i jego urządzeń rekreacyjnych. W ogrodzie jest stanowisko grilowe i miejsce na ognisko, siatkówka, mini plac zabaw dla dzieci, leżaki, hamaki i piramida relaksacyjna. Na miejscu skorzystać można też odpłatnie z barku, sauny,wypożyczalni rowerów i pralki automatycznej. Oprócz tego,wypoczynek u nas można uatrakcyjnić korzystając z pobliskich kortów tenisowych,stadniny koni, aqua parku, dyskoteki, regionalnych potraw czy wyciągów narciarskich.
Teren wokół Willi jest ogrodzony i zamykany z parkingiem na 4 auta.

Na życzenie gości jest możliwość wynajmu lokalu i zorganizowania imprez i spotkań okolicznościowych.

Zimą jeździć można na sankach lub wybrać się na narty do pobliskiej Suchej Beskidzkiej, Juszczyna czy Zawoji, będącej centrum wypoczynku i turystyki babiogórskiej w tym rejonie kraju.

Zmotoryzowanym polecamy jednodniowe wycieczki do godnych odwiedzenia miejsc kultury i historii Polski jak Kraków,Wieliczka, Oświęcim, Wadowice czy znanych miejscowości turystycznych jak Zakopane, Rabka i Żywiec, odległych od Makowa zaledwie o ok. 60 km. Zdarza się nawet, że goście wynajmujący u nas noclegi robią sobie wycieczki turystyczne na Słowację traktując noclegi u nas jako 'bazę wypadową' do poznawania kultury i zabytków naszych południowych sąsiadów.

Życzymy Państwu udanego wyboru miejsca wypoczynku i miłego pobytu.