Dom Zielony Ogród

Cena: 28 - 50 zł
Adres: ul. Nadmorska 68, 78-132 Grzybowo
Region: Pomorze Zachodnie, Wybrzeże Bałtyku
Telefon: 888 328 479
E-mail: domzielonyogrod@o2.pl
www: domzielonyogrod.com

Ilość miejsc noclegowych: 12

Rodzaj obiektu:

Apartamenty, Domy wczasowe, Pokoje gościnne

Dla gości:

boisko, grill, parking, plac zabaw, plaża, sprzęt plażowy

Udogodnienia:

aneks kuchenny, balkon, czajnik bezprzewodowy, Internet WiFi, lodówka, naczynia kuchenne, taras, telewizor, łazienka


   Opis obiektu:

Pokoje gościnne w domu znajdującym się 350 metrów od plaży. Za domem ogródek idealny na wieczorne 'grillowanie' i do zabawy dla dzieci. Grzybowo jest doskonałe na plażowy wypoczynek, szeroka, z białego i drobnego piasku plaża, nie zatłoczona, jest to olbrzymia zaleta dla osób które chcą się zrelaksować.

Apartament z sypialnią, aneks kuchenny, łazienka. W apartamencie duży narożnik, łóżko 2os, stół z krzesłami, TV, lodówka, komplet naczyń. Max 6 osób.

Pokój 3+ W pokoju duże łóżko 2os, kanapa rozkładana 2os. składany stolik, TV, lodówka, komplet naczyń, duża szafa.

Pokój 2 Z łóżkiem, szafą, stolikiem, TV, na korytarzu lodówka i łazienka, przynależna tylko do dwóch pokoi.

W odległości 100 metrów znajdują się dwie stołówki, bary szybkiej obsługi, pizzerie, dla dzieci nie zabraknie oczywiście lodziarni, a dla miłośników ryb smażalnie i domowe wędzarnie.

Miejscowość jest bardzo spokojna, morze jest tu cieplejsze ponieważ wcina się w ląd na odcinku kilku kilometrów. Grzybowo graniczy z Kołobrzegiem, idealne miasto do zwiedzania i nocnych szaleństw, lecz nie do plażowania (nie ma miejsca nawet na łopatkę dla dziecka).

Grzybowo – wieś letniskowa w północno-zachodniej Polsce, położona w woj. zachodniopomorskim, w powiecie kołobrzeskim, w gminie Kołobrzeg, 6 km na zachód od Kołobrzegu. Znajduje się we wschodniej części Wybrzeża Trzebiatowskiego nad Morzem Bałtyckim. Według danych z 30 czerwca 2009 wieś miała 1347 stałych mieszkańców.
Siedziba leśnictwa Grzybowo. Miejscowość nadmorska, gdzie znajdują się ośrodki wypoczynkowe, pensjonaty, placówka poczty.